Current applications of Biotechnology (“BİYOTEKNOLOJİNİN GÜNCEL UYGULAMALARI”)

Biyoteknolojinin tüm dallarını birleştiren bu alanda hazırlanmış sayılı kaynaklardan biri olduğunu söyleyebiliriz. 23 bölümden oluşan bu kitap giriş kısmında tarihçe ilerleyen bölümlerde ana konular ve onların tanımları, kazanımları ve hedefleri, güncel bilgiler ve etik kapsamlı bir şekilde ele alındığından yeni başlayanlar ve profesyoneller için eşsiz bir kaynak.

Gıda ve yem, bitki, hayvan, çevre ve diğer biyoteknoloji alanları detaylı grafikler, tablolar ve renkli simgeler ile kolay anlaşılır hale getirilmiştir. Tıbbi genetik, doku, enzim, protein ve genetik mühendisliği, ilaç, aşı ve kanser bölümlerini içeren tıp ve biyoteknolojiye büyük bir önem verilmiştir. Tıbbi genetik, kompleks hastalıklar, genetik tanı ve danışma bölümleri özellikle hekimlerimiz için faydalı olacaktır.

Geniş açıklamalı özet sorular etkili ve eğlenceli bir anlatım sağlayacaktır.

Kitap Fabrizio Bruschi, Evan MA Gartland, Mariapia Viola Magni, Peter Gahan, Yusuf Deeni editörlüklerinde ve Munis DÜNAR şefliğinde Şubat 2015 tarihinde basılmıştır. 23 bölümden meydana gelen kitap toplam 396 sayfadan oluşmaktadır. Her bir bölümü kendi alanlarında uzmanlaşmış çok değerli ve saygın 60 akademisyen-yazar tarafından bilgilerin en güncel şekli ile yazılımış ve okurlarımıza sunulmuştur.

Sipariş için;
M Grup Matbaacılık A.Ş.
Adres : Organize Sanayi Bölgesi 8. Cadde No: 7 Melikgazi / Kayseri
Telefon : 0 352 321 2411
Faks : 0 352 321 2419
E-Posta : mgrup@mgrup.com
İlgili : Şerife Öztürk

© 2019  |  Erciyes Tıp Genetik Günleri  |  Tüm Hakları Saklıdır.

D Event Turizm Organizasyon