Current applications of Biotechnology (“BİYOTEKNOLOJİNİN GÜNCEL UYGULAMALARI”)

Biyoteknolojinin tüm dallarını birleştiren bu alanda hazırlanmış sayılı kaynaklardan biri olduğunu söyleyebiliriz. 23 bölümden oluşan bu kitap giriş kısmında tarihçe ilerleyen bölümlerde ana konular ve onların tanımları, kazanımları ve hedefleri, güncel bilgiler ve etik kapsamlı bir şekilde ele alındığından yeni başlayanlar ve profesyoneller için eşsiz bir kaynak.

Gıda ve yem, bitki, hayvan, çevre ve diğer biyoteknoloji alanları detaylı grafikler, tablolar ve renkli simgeler ile kolay anlaşılır hale getirilmiştir. Tıbbi genetik, doku, enzim, protein ve genetik mühendisliği, ilaç, aşı ve kanser bölümlerini içeren tıp ve biyoteknolojiye büyük bir önem verilmiştir. Tıbbi genetik, kompleks hastalıklar, genetik tanı ve danışma bölümleri özellikle hekimlerimiz için faydalı olacaktır.

Geniş açıklamalı özet sorular etkili ve eğlenceli bir anlatım sağlayacaktır.

Kitap Fabrizio Bruschi, Evan MA Gartland, Mariapia Viola Magni, Peter Gahan, Yusuf Deeni editörlüklerinde ve Munis DÜNAR şefliğinde Şubat 2015 tarihinde basılmıştır. 23 bölümden meydana gelen kitap toplam 396 sayfadan oluşmaktadır. Her bir bölümü kendi alanlarında uzmanlaşmış çok değerli ve saygın 60 akademisyen-yazar tarafından bilgilerin en güncel şekli ile yazılımış ve okurlarımıza sunulmuştur.

Sipariş için;
M Grup Matbaacılık A.Ş.
Adres : Organize Sanayi Bölgesi 8. Cadde No: 7 Melikgazi / Kayseri
Telefon : 0 352 321 2411
Faks : 0 352 321 2419
E-Posta : mgrup@mgrup.com
İlgili : Şerife Öztürk

Kongreye Kalan
Duyurular
 • Kongre Başlangıç Tarihi
  21 Şubat 2019
 • Kongre Bitiş Tarihi
  23 Şubat 2019
 • Kongre Şehri
  Kayseri
 • Bildiri Özeti Son Gönderim Tarihi
  01 Ocak 2019


Kayıt Formu
 
Arkadyas Bilişim Hizmetleri
Copyright © 2016 Tüm Hakları Saklıdır