Atlas of Dysmorphology and Diagnosis

Tıbbi Genetik hekimleri için son derece kullanışlı bir kitap. Bölümler organ sistemlerine göre anlatılarak hastalarda gözlenen dismorfolojiyi tanımlamak ve tanıya gitmek kolaylaştırılmıştır.

Güncel bilgiler içermektedir ve Tıbbi Genetik’le ilgili sorularınız için elinizin altında bulunması gereken faydalı bir kaynaktır. Alanında uzman kişilerin tecrübelerinden faydalanılarak sistematize edilmiştir. 18. bölümde özellikle Tıbbi Genetik hekimlerimizin her daim ihtiyacı oldukları hastaya yaklaşım, dismorfoloji ve veritabanlarının kullanımı anlatılmıştır. Özellikle fetal değerlendirme ve diş anomalileri ile ilgili kaynak ve bu kaynaklara ulaşım kısıtlı olduğundan okuyucuya bu konuda detaylı bir bilgi sağlayacaktır.

Elbette bu kitabı özel ve etkileyici kılan fotoğraflar olmuştur.

Size tanıda faydalı olacak anomalilerin birçok türünü, ayırıcı özelliklerini bulabilir ve hastanızla karşılaştırabilirsiniz.

Kısacası masanızın üzerinde bulunması gereken bir kitaptır.

Kitap Prof. Dr. Munis DÜNAR editorlüğünde Mart 2015 tarihinde basılmıştır. 18 bölümden meydana gelen kitap toplam 555 sayfadan oluşmaktadır. Her bir bölümü kendi alanlarında uzmanlaşmış ve çoğunluğu Türkiyenin çeşitli üniversitelerinde görev alan çok değerli ve saygın 30 hocalarımız tarafından bilgilerin en güncel şekli ile yazılımış ve okurlarımıza sunulmuştur.

Sipariş için;
M Grup Matbaacılık A.Ş.
Adres : Organize Sanayi Bölgesi 8. Cadde No: 7 Melikgazi / Kayseri
Telefon : 0 352 321 2411
Faks : 0 352 321 2419
E-Posta : mgrup@mgrup.com
İlgili : Şerife Öztürk

© 2019  |  Erciyes Tıp Genetik Günleri  |  Tüm Hakları Saklıdır.

D Event Turizm Organizasyon